28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Elhunyt Leslie Nielsen (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Aryx
Aryx [4142]
Menjetek már a nyamvadt cod-jaitokkal, b+. cod, cod, cod, cod, ez megy már évek óta, ilyen hírnél is, ááááááááááááááááááá, vazzzzz...

„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”

Hype
Hype [368]
Lehet csak én szúrtam ki, de 3:58-nál ugyan azt mondja mint a cod4-ben ha végigvitted a single-t az utána lévő repcsis pályán ahol végig kell rohanni(közben darabokra hullik a gép), na annak az elején a Gaz mondja ugyan ezt . RIP

War, war never changes...

Vissza

Fórumszabályzat