28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Négymilliós eladott példányszám felett a Sony Move (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Ryland
Ryland [186]
Így van.Pofátlan lopás.A wii pont azért jó,mert olyan gyerekes a grafikája.Nem az benne a lényeg.Ha valaki élethű teniszt vagy baseballt vagy tudomisénmit akar játszani az menjen ki a pályára és játsszon élöben,annál jobb grafika úgysincs.

Who is General Failure, and why is he reading my drive?

rootshaper
rootshaper [1614]
így kell lopott ötletböl milliárdokat csinálni. szerintem full gáz, hogy egy ilyen "régimódi" dologgal így meg tudják magukat szedni. gyakorlatilag ebben semmi innováció nincs, csak egy wii jobb grafikával. :/

Vissza

Fórumszabályzat