28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Doom 3: Resurrection of Evil



Írd ide hozzászólásod:

Beny12
Beny12 [6388]
Játékoknál a szinkront tartom a legfeleslegesebb dolognak. Főleg ha már egyszer végigjátszottad, és megszoktad a hangokat. Ott van pl a Warcraft 3. Két pályát bírtam szinkronnal. Eleve, amit mondanak angolul az hülyén hangzik magyarul. Ott a felirat. Nem kell szinkronizálni. Persze minden elismerésem a csapatnak, hogy ezt meg tudják csinálni.
Heroes mániás
Heroes mániás [37]
Nemsokára kész lesz a játéknak a szinkronja, már alig várom.

Vass Gábor

Vissza

Fórumszabályzat