28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Router



Írd ide hozzászólásod:

zolika07
zolika07 [868]
Sziasztok
Segítségeteket kérném. Vettem 1 Tl-WR741ND típusú wifis router. Olyan bondom van vele h mikor helyére raktam a gépet nem volt internet viszont a jelre is azt írta h nagyon gyenge v. rossz. Mi a tehendő ilyenkor, és még win7-xp közt h tudnám megcsinálni az otthoni hálózatot?
Ajánlottak h routerhez vegyek másik antennát de nem tudom h sz.géphez is kell vagy routerhez csak, és egyáltalán jó e lesz úgy?! :S
Segítséget előre is köszönöm!

[Dome]zolika007[HUN] http://bf2s.com/player/191826989/

Vissza

Fórumszabályzat