A Rockstar most csak a kiadó szerepét tölti be, a Team Bondi stúdiót illeti dicséret.
Látva ezt a trailert komolyan el kell gondolkozni mire is ruházzak be májusban erre vagy Duke-ra, lehet mindkettőre.

komolyan mondom, le a kalappal!
a rockstaros fiúk bizony nagyon jól csinálják, amit csinálnak, egyszerűen nem is hiszem el, hogy egy 3 perces in-game trailer elég volt nekik ahhoz, hogy teljesen magába szippantson a játék hangulata... hihetetlen!
egy dologra leszek kíváncsi, a küldetésekhez járó segítségekre, mennyit fogunk kapni és miket (egyszerű hintek, vagy GTA módra bejelöli a térkép, azt kész)? mert nem mindegy azért, sokat segíthet a hangulaton, ha minimális útmutatással kell a végére járni egy-egy ügynek, gyilkosságnak.