Mert azért jelent már meg néhány olyan játék, amiért érdemes elgondolkodni rajta annak, aki nem utálja zsigerből a konzolt, és még fog is.
Egy három perces videóból meg talán túlzás messzemenő következtetést levonni a végeredményt illetően, gyanítom, nem lőtte még el minden puskaporát a Team Bondi sem. Tucat fps? Lehet. Hamarosan úgyis kiderül.