28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

L.A. Noire - gameplay trailer (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

balays82
balays82 [14276]
Azért kíváncsi lennék, melyik az a konzol exkluzív cím, ami miatt fejvesztve rohannál egyenhardvert venni. Mert azért jelent már meg néhány olyan játék, amiért érdemes elgondolkodni rajta annak, aki nem utálja zsigerből a konzolt, és még fog is.
Egy három perces videóból meg talán túlzás messzemenő következtetést levonni a végeredményt illetően, gyanítom, nem lőtte még el minden puskaporát a Team Bondi sem. Tucat fps? Lehet. Hamarosan úgyis kiderül.
davkar9
davkar9 [11521]
Hát ez nekem kevés. Sokáig nem jön olyan konzol exkluzív cím, ami miatt fejvesztve rohanok egyenhardvert venni. Ez a lan nem tűnik többnek egy tucat tpsnél. A nyomozós rész kicsit mintha le lenne egyszerűsítve. Mondjuk a mimikás cucc előtt meghajlok, az tényleg elég pöpec.

Vissza

Fórumszabályzat