azok a füst effektek, a robbanások, meg az egész összhatás annyira valódi basszus, el sem hiszem szinte, hogy itt tartunk. ahogy viszi a szmókot a szél a levegőben az valami hihetetlen tényleg. nem csak egy textúra paca hanem kb. önálló élete van
le a kalappal a Frostbite előtt, megint.