28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3



Írd ide hozzászólásod:

rootshaper
rootshaper [1614]
azok a füst effektek, a robbanások, meg az egész összhatás annyira valódi basszus, el sem hiszem szinte, hogy itt tartunk. ahogy viszi a szmókot a szél a levegőben az valami hihetetlen tényleg. nem csak egy textúra paca hanem kb. önálló élete van
le a kalappal a Frostbite előtt, megint.
GustyX
GustyX [7048]
Unofficial gameplay videó..
Hát én marhára várom, szerintem nálam abszolút kedvenc FPS lesz.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Vissza

Fórumszabályzat