28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3



Írd ide hozzászólásod:

rootshaper
rootshaper [1614]
remélem követik a CE3 által megindított tendenciát, miszerint a grafika minősége javul, ellenben a gépigény nem növekszik ennek megfelelően
LordMatteo
LordMatteo [29426]
Én úgy tudom, hogy a gépigény megegyezik a BC2-vel med. beállításokig, mert a Frostbite alapkódja nem változik, hanem optimalizálják, így a felső szinthez is minimálisan kell majd nagyobb gép, cserébe a látvány sokkal jobb lesz mint BC2 high-on.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

red5
red5 [627]
Nagyon hangulatosnak tűnik Egyre inkább kacérkodok az előrendelés gondolatával... és egyben egyre jobban tartok a gépigénytől is.
GustyX
GustyX [7048]
Unofficial gameplay videó..
Hát én marhára várom, szerintem nálam abszolút kedvenc FPS lesz.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Vissza

Fórumszabályzat