Kain: azért nem, mert 32 a max játékosszám a BC2-ben.
Én csak gathereztem főleg Bc2-ben, de ott elegek voltak a pályák, igaz, mindenki rohangál, recon egyáltalán nincs, tehát az egész csapat mozog az egész csapat ellen. Publikon mindig volt 4-5 ember aki campelt hátul körönként 3 killért...A kibaszás társas játék, sose feledd.