"a témához: akkor miért nem lehet 20v20-as szervert csinálni? sok pálya akkora, hogy 16v16-ban is percekig kell keresni az ellenséget, amit nagyon utálok." a mondandóm második része a bc2-re utal, de az eleje a cikkhez szól, a bf3-ról!

Fórum » Hozzászólások, megjegyzések

Én csak gathereztem főleg Bc2-ben, de ott elegek voltak a pályák, igaz, mindenki rohangál, recon egyáltalán nincs, tehát az egész csapat mozog az egész csapat ellen. Publikon mindig volt 4-5 ember aki campelt hátul körönként 3 killért...A kibaszás társas játék, sose feledd.
Dark Archon

A kibaszás társas játék, sose feledd.