28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3 - felesleges a 128 férőhelyes multiplayer (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
a bf3-ra értettem, amit írtam:
"a témához: akkor miért nem lehet 20v20-as szervert csinálni? sok pálya akkora, hogy 16v16-ban is percekig kell keresni az ellenséget, amit nagyon utálok." a mondandóm második része a bc2-re utal, de az eleje a cikkhez szól, a bf3-ról!
LordMatteo
LordMatteo [29426]
A hangsúly azon van, hogy egyrészt már hat éve meg tudtak csinálni egy motort ami bírja ezt, és hogy igenis lenne igény ekkora szerverekre.

Kain: azért nem, mert 32 a max játékosszám a BC2-ben. Én csak gathereztem főleg Bc2-ben, de ott elegek voltak a pályák, igaz, mindenki rohangál, recon egyáltalán nincs, tehát az egész csapat mozog az egész csapat ellen. Publikon mindig volt 4-5 ember aki campelt hátul körönként 3 killért...

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Dark Archon
Dark Archon [11833]
Hát szvsz a BF2-nek vajmi kevés köze van a 128 játékosos sikerhez, a 6 év alatt fejlődött hardvereknek és net sebességnek annál több

Teljes jogot kapsz amúgy a BC2 szerverek felett, amit a kliens programokkal (pl. BC2 Guardian) még jobban ki lehet tolni (inf only, tiltott fegyverek, stb.). Azonban sajna tényleg haldoklik, Vietnam szerver pl. eleve marha kevés volt, a helyzet most is szégyenletes. Legalább 10 szervert az EA-nak kéne állnia, de jó, ha összesen van annyi. Remélem nem döglik meg az egész a BF3 megjelenésével.

Dark Archon

LordMatteo
LordMatteo [29426]
Az úgy néz ki, hogy a szerverfájlokat kiadták, azaz ha Te azt megvetted, ugyanúgy állítgathattál mindent, mint egy Dice-os manus a saját szerverén. Ha Neked az tetszett, akkor 13, vagy 29, vagy 37 player volt a max, de a végső limit 64 volt ott is. Aztán mint írtam, nemrég ezt a Project Reality mod készítői feltornázták 128-ra, ami azért nem rossz teljesítmény egy lassan 6 éves játéktól.

A BC2-ben ez nem így van pl, ott nem voltak nyilvános szerverfájlok, csak bérelhetted, aztán kapsz valamennyi jogot a szervergéphez. Ezért is halt meg a játék már most, mert a közösségépítő modderek nem tudnak mit csinálni...

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Sityi
Sityi [1641]
Emlékeim szerint a BF2-ben meg lehetett adni a max játékosszámot a szerveren. Az elvi lehetőséget miért veszik el akkor, ha amúgy nincs akadálya a megvalósításnak? Legfeljebb odaírják, hogy nem ajánlott, vagy a használata szédülést/fogfájást/hasmenést/hörcsöglátást/stb.-t okoz.

Vissza

Fórumszabályzat