28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Testedzés



Írd ide hozzászólásod:

daemoonhunter
daemoonhunter [1587]
Szintén ezt csinálom, de nekem meg az a bajom támadt, hogy a gyomrom kb egy tehénével vetekszik, méretben és ez meg is látszik, a testem pedig nem nő olyan mértékben köszönhető ez annak, hogy napi 4 rendes kajálás van, de akkor nagyon sokat falok, viszont ha szétosztom akkor nincs étvágyam. Nameg a délelőtti suli, gyakorlat, így inkább délután eszek sokat.
Attila88
Attila88 [7503]
300+ gramm szenhidrat/nap, szetosztva min 4, de inkabb 5 kajalasra.
Nekem is az kene, csak nem nagyon megy

"This movie isn't about cars, it's about a guy who owns a car"

Pyrogate
Pyrogate [21956]
hát...
most néztem, hogy 2003 óta járok edzeni. Ha belegondolok, hogy mi lett volna, ha végig, rendesen csinálom?
Az utóbbi kb 4 évben alig jut időm rá (foci-tánc kombó heti 13 órát vesz el + suli), mostanában heti 2x tudok lemenni ami lófasz. Ha csinálok valamit, akkor azt rendesen szeretem, de ennek semmi értelme sajnos. Néha, ha éppen egy-két hónapig igazából rendesen tudok edzeni akkor meglátszik, de egyébként meg max szinten tartásra jó ez, és nem valami magas szintet.
Na mind1, csak gondoltam megosztom veletek

Hízni amúgy én sem tudok, tippet, valaki? Próbálkoztam már pár dologgal, de baromi gyors az anyagcserém. Azt ajánlották, hogy esetleg egyek egyszerre sokat (inkább sokszor kevesebbet szoktam), de akkor meg baromi éhes vagyok egy órán belül.

Szenvedély nélkül a foci halott.

Vissza

Fórumszabályzat