Tali hol marad a játszható karakterek sorából? Ha már 2 részt is végigszenvedett velünk, akkor már baromság lenne a 3. részre kivenni Őt... Na majd meglátjuk.
Az MI új agresszivitásától meg félek. Remélem nem az lesz, hogy 2 méterig közelítenek meg minket, mert a 2. részben Insanity fokozaton sokszor esélyünk sem volt arra, hogy idejében lelőjük a túl közel került ellenfelet... És én a befejező részt is a lehető legnehezebb fokozaton kívánom befejezni, de ha az lesz, mint fentebb írtam, akkor esély sincs rá..
Másrészről viszont csalódás, hogy az utolsó rész is arról fog szólni, hogy szövetségeseket gyűjtünk... Elég volt már a 2ben, hogy mindenkit nekem kellett összeszedni, és minden nyűgjükkel nekem kellett foglalkozni. Fárasztó volt nagyon. Viszont az már baromira nem logikus, hogy összeszedtem a csapatot, hogy aztán mindenki elhagyjon, és új csapatot gyűjtsek? Bravó.. Ennyi erővel jelentősége sem volt annak, hogy életben maradtak-e az Öngyilkos Küldetés során, avagy sem... Én az egész hajót kihoztam élve, de így most gyakorlatilag pofán köpnek, és hiába fáradoztam... Remélem azért nem csak ennyiről fog szólni a történet, hanem változatosabb lesz a cselekmény, a történet, mint az 1ben.
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Mass Effect 3
Scanek a GameInformer magazinból:
http://community.livejournal.com/masseffect/938886.html
Spoileresek, úgyhogy csak óvatosan.
http://community.livejournal.com/masseffect/938886.html
Spoileresek, úgyhogy csak óvatosan.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Grand Theft Auto VI – a jó és a rossz hír
- 2. Vissza a régi szép időkhöz? Egy magyar indie stúdió 4X űrstratégián dolgozik Legacy of Sol címmel
- 3. Marvel Tōkon: Fighting Souls teszt
- 4. Captain Price a Call of Duty: Modern Warfare 4 egyszemélyes kampányából sem fog hiányozni
- 5. Felpörögtek az események a Ubisoftnál Ghost Recon-fronton, a Future Soldiert most például ingyen húzhatod be!
Legfrissebb fórumtémák
- 15:52
- Helyzetjelentés Extra [3396]
- 12:21
- Még egy utolsó ingyenes frissítést kapott a BALL x PIT roguelite falbontó [hozzászólások] [1]
- 07:48
- Szét*** az ideg [5564]
- 00:28
- Vissza a régi szép időkhöz? Egy magyar indie stúdió 4X űrstratégián dolgozik Legacy of Sol címmel [hozzászólások] [10]
- 16:41
- Corsair Cove teszt – Yo-ho-ho, kalóznak lenni jó-jó-jó! [hozzászólások] [4]
- 11:34
- Helyzetjelentés [157647]
- 17:41
- Ki mivel játszik mostanában? [8261]
- 09:22
- Mit játszottál végig legutóbb? Értékeld! [1618]
- 09:24
- 2 éves vagyok itt a Domeon.HIP-HOP HURÁÁ!!!!!! [272]
- 08:55
- Játékhírek a szerkesztők figyelmébe [1524]
