28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Might & Magic Heroes VI halasztás (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

rootshaper
rootshaper [1614]
jól összegezted, ez így van. én sem értem, miért kell görcsölni a 3D-vel, mikor a Heroes lényege nem az, hogy hajjdejólnézzenki. csomó indie 2D platformer is tud baromira igényesen és szépen kinézni, mégis alig használja a videókártyát. ha már tudná az 1080p felbontást, meg szép, részletesen kidolgozott, aprólékos pályákat kapnánk (még a randomság is mehet a fenébe, ha eddig minden stimmelne) akkor sokkal nagyobb lehetne a siker. de hát hiába ordítozunk már 12 éve, senki nem akarja meghallani... ha nem oszlott volna fel a 3DO, akkor talán lenne esélyünk, de így, hogy már lassan minden rész más fejlesztőknél landol, semmi...

bízok amúgy a Black Hole-ben, köztük van egy nagyon jó barátom, aki igazi Heroes fanatikus, csak sajnos, mint ahogy elmondta, nagyon kevés beleszólásuk van abba, hogy milyen lesz a játék. az Ubisoft kiadta, hogy így kell kinézni az egységeknek, nekik meg a concept art alapján meg kell csinálni, vita nincs.

na de ne temessük már rögtön, hátha jó lesz
stero
stero [772]
Valamiért úgy érzem (és sztem jogosan), hogy a 3-nál egyik epizód sem lesz soha jobb ... és már sokszor említettem, hogy ennek részben köze van a 2d-s játékstílusnak is .. csináljanak egy nagyon szép, gyönyörű 2d-s heroes 6-ot és tuti lesz a siker! (Y)
Agyonzsúfolt pályákat mindenféle apró kis mütymüttyel amiket fel lehet szedni meg amkibe be lehet menni stb .. ez a heroes 3 varázsa + a random map .. + a wake of gods .. nem véletlen, hogy a heroes 3-hoz adták ki a legtöbb kieget .. még fan kieg is volt. El kéne ezen gondolkodni a heroes fejlesztőinek, nem pedig 3d-s marhságokkal tömni a hülyegyerekek fejét. Ez egy KOMOLY kaland, szerep, rpg, stratégiai játék ami nem arról szól, hogy forgatom a kamerát meg élethűen üt a csatában a harcos stb .. legyen benne rengeteg véletlenszerűen generált lépés + egy halom új skill amiket jól lehet kombózni. Ez volt a heroes 3-ban a legjobb .. a végtelen sok lehetőség és ez hiányzik az összes többi részből! Változatosság ez a kulcsszó!

Vissza

Fórumszabályzat