jól összegezted, ez így van. én sem értem, miért kell görcsölni a 3D-vel, mikor a Heroes lényege nem az, hogy hajjdejólnézzenki. csomó indie 2D platformer is tud baromira igényesen és szépen kinézni, mégis alig használja a videókártyát. ha már tudná az 1080p felbontást, meg szép, részletesen kidolgozott, aprólékos pályákat kapnánk (még a randomság is mehet a fenébe, ha eddig minden stimmelne) akkor sokkal nagyobb lehetne a siker. de hát hiába ordítozunk már 12 éve, senki nem akarja meghallani... ha nem oszlott volna fel a 3DO, akkor talán lenne esélyünk, de így, hogy már lassan minden rész más fejlesztőknél landol, semmi...
bízok amúgy a Black Hole-ben, köztük van egy nagyon jó barátom, aki igazi Heroes fanatikus, csak sajnos, mint ahogy elmondta, nagyon kevés beleszólásuk van abba, hogy milyen lesz a játék. az Ubisoft kiadta, hogy így kell kinézni az egységeknek, nekik meg a concept art alapján meg kell csinálni, vita nincs.
na de ne temessük már rögtön, hátha jó lesz
