28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Might & Magic Heroes VI halasztás (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

sipec
sipec [19623]
nekem spec nem volt bajom a forgathato terkeppel, vagy a 3d csataval. most konkretan nem is remlik, h mi nem tetszett az 5ben a 3hoz kepest, kb nekem egyenrangu (persze homm3hoz sokkal de sokkal tobb emlek fuzodik). mondjuk a homm3 patch bugos volt ,mert mindig castle hosok jottek

Vissza

Fórumszabályzat