28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Rage - új trailer (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

rootshaper
rootshaper [1614]
csúnyácska? őőő... na jó, egyefene mondjuk azt, hogy ez szubjektív dolog. az AI lehet csak azért "segghülye" - bár ennek nem láttam a videóban bizonyítékát - mert ez egy ilyen ellenségtípus. ha odafigyeltél volna az eddigi videókra, megmondták, hogy lesz vagy 15 féle ellenség mentalitás, és lesznek rohadt okosak is, ezek meg pont nemazok. szóval erről sem érdemes messzemenő következtetéseket levonni. a 15 óra, meg az egy nap alatt végigdarálás azokra igaz, akiknek semmi dolguk, csak a játék. nekem 15 óra játék kitart akár egy hétig is, arról nem is beszélve, hogy az a 15 óra eleve a duplája, mert ugye megcsinálsz benne mindent, ha már nagyon vártad. egy hét game az egyenlő egy könyv elolvasásával is, ami szintén a tízezrek körül mozog mostanában szóval ár-érték arányban is ott vannak ezek. szerintem ennek így kéne működnie, nem direkt arra menni, hogy hú kiakasztom 2 óra alatt mert "annyira vártam", aztán szidom az id-t, hogy mekkora szart adtak ki. saját magadnak cseszed el így a játékot, hogy csak a hibáit keresed. arra ott vannak a cikkírók, hogy hibákat keressenek, neked élvezned kéne a produktumot, nem pedig sírni már előre.
Death666
Death666 [1113]
Az egy dolog hogy elég csúnyácska a játék, egy másik hogy segghülye az ai, de a fejlesztőknek el kéne gondolkodni lassan hogy érdemes e 5 évig fejleszteni egy játékot 15 órányi szórakozásért (magyarán 1 nap alatt kijátszod ha nekifekszel, és miért ne tennéd ha már nagyon vártad). Ettől független lehet hogy szórakoztató lesz.

Twelve galaxies, and all coming at me!

Vissza

Fórumszabályzat