28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Rage - új trailer (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Kanduhrka
Kanduhrka [9380]
Én tulajdonképpen nem is vettem volna észre az alacsonyabb felbontású textúrákat, ha nem írod le
Az összkép a fontos.

horrorgeeks.blogspot.com

rootshaper
rootshaper [1614]
tudni kell értelmezni a megatexture lényegét. abban merül ki a dolog, hogy nincsen textúra ismétlődés, és ez rohadt sokat dob az összképen. nincs minden falon ugyanolyan repedés és ez már a videókból is kitűnik. nekem nagyon bejön ez a módszer és a kompromisszum a kicsit alacsonyabb felbontással sem rontja az összképet szerintem.
Hype
Hype [368]
Hát amikor elrugja a turret-et a p*csába azon jót mosolyogtam, egyébként tényleg kicsit fura hogy el voltak szállva a tech5el meg az oriási textúra méretekkel részletességgel, de ha megnézzük a hátsó falon lévő textúrát amikor a csávóval beszélget az eléggé csúnyácska. Na mindegy a crysis 2 is marha szép még se lett az én szememben bombasiker. Egy esélyt megér carmack bácsi.

War, war never changes...

Vissza

Fórumszabályzat