Fórum » Beszélgetés a játékokról
BRINK
Így értem. A coop jó ötletnek tűnik, de azt tényleg haverral lenne jó, ezzel együtt én így is elégedett voltam a 9e-es árral. Mostanában sikerült nekem is mellényúlni. A Crysis 2-t pl. teljesen megbántam. Most már 3-4e forintnál többet nem adnék érte.
Dehogyis, tetszett, jó volt. Csak a teljes ár sok volt 6 órás játékidőért. Nem rohantam, több helyen álltam, hogy "na most mi van" viszont így is csak ennyi jött ki. Coopot próbáltam, jó az de random arcokkal nem volt az igazi. (zúgó mikrofon és kegyetlen bénaság). Mindenképpen megvettem volna, azonban ha ~5kért veszem akkor kevésbé/nem húzom a számat utána.
off:
Nem mondod, hogy a Portal 2 nem tetszett?!
Nem mondod, hogy a Portal 2 nem tetszett?!
Konzolbuzi GT-től 7.9-et kapott
Sosem adtam a szavukra de azért egy értéktelen 9 körüli pontnak jobban örültem volna. Csak úgy megnyugtatásként. Egyfelől ott van a kinézet és a környezet ami nagyon bejön plusz az ugrabugra is tetszik, azonban ezt leszámítva egy tökátlagos tucatsúter. A 8 fős coop megmozgatta a fantáziámat már első hallásra is, de ahhoz 7 havert kell összeszedni lehetőleg úgy hogy mindenkinek új legyen még az élmény (unottan végigdarálja előttünk a pályát, annak meg mi értelme). A "single" feledhető, egyszer, x idő múlva kétszer végigdarálható coopban de onnantól a játék megreked az üres és ismétlődő multi szintjén. Megveszem mert mindezek ellenére bejön a játék, viszont ennél már tényleg megvárom az árcsökkenést mert a Crysis 2 és a Portal 2 esetében már beleestem a hirtelen felindulásból elkövetett játékvásárlás hibájába.
Sosem adtam a szavukra de azért egy értéktelen 9 körüli pontnak jobban örültem volna. Csak úgy megnyugtatásként. Egyfelől ott van a kinézet és a környezet ami nagyon bejön plusz az ugrabugra is tetszik, azonban ezt leszámítva egy tökátlagos tucatsúter. A 8 fős coop megmozgatta a fantáziámat már első hallásra is, de ahhoz 7 havert kell összeszedni lehetőleg úgy hogy mindenkinek új legyen még az élmény (unottan végigdarálja előttünk a pályát, annak meg mi értelme). A "single" feledhető, egyszer, x idő múlva kétszer végigdarálható coopban de onnantól a játék megreked az üres és ismétlődő multi szintjén. Megveszem mert mindezek ellenére bejön a játék, viszont ennél már tényleg megvárom az árcsökkenést mert a Crysis 2 és a Portal 2 esetében már beleestem a hirtelen felindulásból elkövetett játékvásárlás hibájába.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
