28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3



Írd ide hozzászólásod:

KisCsirkee
KisCsirkee [16989]
BF3 live demo

+
BF1942 intro zene darabja, hihetetlen szívmelengető volt, aki ismeri a BF1942 intróját, az érti....
A grafika.... holy shit...
Nagyon jók az animációk
PC-n tolták, bíztató
Mordor...

-
Regeneráló tank hp(?) - remélem csak god mód volt és poén
Infantry focused map - LAV 25 eldübörög melletted...
Kodosnak tűnik a multi

vannak kétségeim, majd meglátjuk.... Egyenlőre jobb, mint a Modern Warfare 3 Directed by Michael Bay, az tuti, de ez nem volt kérdés.

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

davkar9
davkar9 [11521]
A gameplay bemutatóban tankozgatott az emberünk. Cod2 tankcsatájának a szintje. Pozitívum hogy egy FPS-t végre nem kontrollerrel játszottak. Az új Frostbite lenyűgöző, a háttér nem csak festmény, talajon lánctalpak nyomai. Single várhatóan a hősamerkaodamegyésbúrátdurrant vonalat követi, gyerkőctől kapott játékdínó nézegetése és könnyes szemek erre utaltak. Lobogónak tisztelgés mondjuk elmaradt. Volt egy egy perc alatti multi videó is, az alapján egy újabb BC2-nek tűnik (pontosabban olyan volt mint az új Medal of Honor nyakon öntve a BC2-vel). Open béta szeptemberben, megjelenés október 25.-én.

Vissza

Fórumszabályzat