Ha minden igaz, előrendelőknek a készlet erejéig, valahol steelbook edition jár. Lehet erre még én is előrendelek, persze ha csak tényleg meg lesz a 10 órás SP...ja, hogy ez....Vagyis megjelenéshez közel veszem majd meg
.http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
