28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3



Írd ide hozzászólásod:

cygary
cygary [2745]
Megnyugodtam hogy nem siklottam át túl sok mindenen, az első kép nagyon hasznos, de a késelés egyértelmű volt, a tankoknál sajnos még mindig csak spekulálunk. Várósnak várós, a metrós részek marha jónak tűntek, de nagyon félek hogy egy BC2.5-öt kapunk. Még jó hogy lesz béta!
LordMatteo
LordMatteo [29426]
Videóelemző cikkünk a multiplayer videóról

Hogy ne csak azt a 40 mp-s rohangálást lássátok...

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Vissza

Fórumszabályzat