28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3



Írd ide hozzászólásod:

kopé
kopé [38449]
Tetszetős, örülök, hogy pörgős a játék, van benne mozgás, egyszerűen él a játék, nem csak cammogás van, ennyivel is többet hasonlít a 2-höz.
red5
red5 [627]
12 perces kézikamerás felvétel a multiról

Mondjuk nem sok új információ derül ki belőle, de azért érdemes megnézni.

Vissza

Fórumszabályzat