28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bemutatták a Battlefield 3 konzolos változatát (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Razor03
Razor03 [14703]
Na igen, ez lenne a normális, a PC-ből kihozni az elvárható szintet, nehogy a régi konzolok jobbak legyek már.

Amúgy meg tuti lesznek még olyan konzolos címek a mostaniakra, hogy a lélegzetünk is eláll.

Sony-ék pedig tanultak az esetből: "26 mag" nem egyenlő egy erős 3D chippel.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Vissza

Fórumszabályzat