28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bemutatták a Battlefield 3 konzolos változatát (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Royce95
Royce95 [263]
Hello!
Föltelepítettem tegnap a BBC2-őt, a single megy de a multi nem, hiába regisztráltam mindig azt írja hogy próbáljam később vagy ha belép akkr nem talál szervert mi miatt van ez? (eredeti a játék :/)

Vissza

Fórumszabályzat