28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bemutatták a Battlefield 3 konzolos változatát (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

GeryG
GeryG [2379]
Az érdekes hozzáállást arra értettem, hogy minden fejlesztő állandóan azzal jön, hogy semmi különbség nem lesz a PC-s és konzolos változat között. Én is inkább PC-s játékos vagyok, de van PS3-m is, és belegondoltam, hogy ha nekem vágnák így az arcomba, hogy "hülye gyerek, mit vártál?", nekem se tetszene.
Ahogy ha egy játéknál a konzolt preferálják, irányítás, grafika, odafigyelés (a'lá FIFA...), akkor meg a PC-sek vannak állandó jelleggel felháborodva, hogy mi ez már?!
subject17
subject17 [7050]
Ez nem érdekes, hanem teljesen ésszerű hozzáállás... Megjegyzem, a videó alapján én nem is elégedetlenkednék.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Vissza

Fórumszabályzat