Ezért most egy jó darabig ismét a PC-s dolgok lesznek jobbak. Persze mindez csak feltevés, de abban biztos vagyok, hogy konzolon még nagyobb a warezolás mint PC-n, hisz ott még crack-ket meg serial-t sem szokás keresgélni!
Elég sok konzolost ismerek, és egyik sem vett még SOHA eredeti konzol játékot!!! Bezzeg a PC-s barátaimnak legalább 5-15 eredeti megvásárolt gaméja van a polcon. Nem tudom ki hogy gondolja, kinél mi a tendencia, de én személy szerint így látom a dolgokat!
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
