28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bemutatták a Battlefield 3 konzolos változatát (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Razor03
Razor03 [14703]
Egyébként szerintem most hogy kezdenek elöregedni a konzolok, és készül a Windows 8 ... továbbá nem úgy fogynak az új oprendszerek mint az XP 10 évig... szerintem a Microsoft kicsit fellendíti majd a PC-s játékipart addig amíg el nem jön a következő konzol generáció.

Ezért most egy jó darabig ismét a PC-s dolgok lesznek jobbak. Persze mindez csak feltevés, de abban biztos vagyok, hogy konzolon még nagyobb a warezolás mint PC-n, hisz ott még crack-ket meg serial-t sem szokás keresgélni!

Elég sok konzolost ismerek, és egyik sem vett még SOHA eredeti konzol játékot!!! Bezzeg a PC-s barátaimnak legalább 5-15 eredeti megvásárolt gaméja van a polcon. Nem tudom ki hogy gondolja, kinél mi a tendencia, de én személy szerint így látom a dolgokat!

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Vissza

Fórumszabályzat