Ma már persze ott sem lehetetlen a warez, de még mindig elég körülményes.
Amúgy érdekes, hogy éppen a napokban olvastam, egy cikket azzal kapcsolatban, hogy még nem tervezi a Sony a PS4-et, mert a PS3 éppen most van a csúcson, mostanra tanultak meg a külsős cégek is programozni rá. Pont a Battlefield 3 lett felhozva példaként, hogy milyen jó fog majd kinézni. Ehhez képest tényleg érdekes ez a mostani megjegyzés. Hozzáteszem, meg sem fordulna a fejemben, hogy a Battlefield 3-al PS3-on játsszak, ha van rá lehetőség PC-n is. Éppen elég azokkal az FPS-ekkel játszani, amivel muszáj (Killzone, Resistance részek), de a PC-nek ebben a stílusban szerintem továbbra sem jelenthet konkurenciát egyetlen konzol sem.
