Hogy kicsit témánál is maradjunk, a Bad Company 1-et ugyan nem volt szerencsém kipróbálni (a videók alapján inkább volt szerencsém nem kipróbálni), de a Battlefield 2 konzolos verzió úgy nagyjából egy nagy fos.
Nem tudom hova hőbörögnek a PS3 tulajok, a Battlefield soha nem volt konzolos cím. Ja, hogy kijött egy nagyon szar átirat, meg egy nem túl nagy visszhangot keltő játék, meg egy 3 pályás techdemo (Bf'43)? PC-n 2x annyi játék volt, és a BC2-t leszámítva mindegyik alapból PC-re készült.
Mindenesetre a kezdeti bizakodás utáni ellenszenv után most már nagyon várom a Bf3at, pedig akkor már nagyon kell tudniuk ígérni.

A kibaszás társas játék, sose feledd.
első olvasatra kinyílt a bicska a zsebemben, hogy végre valahára van egy általam nagyon kedvelt fejlesztőcsapat, akik belátták, hogy egy PC-ben a hardver akár havonta is változhat, míg egy konzolban konstans. erre meg a PS3-asok természetesen sírnak, ahogy illik, hogy decsúnya. tényleg, örüljenek, hogy egyáltalán kijön konzolra is a játék, ha visszagondolok, nem sok Battlefield cím jelent meg konzolokra is. amúgy meg igen, a Mortal Kombat miatt ez még enyhe bünti szerintem, az lenne a tuti, ha meg sem jelenne a Sony konzoljára, de ezt már sajnos nem én döntöm el. de XBOX-ékat is lehetne ostorozni Alan Wake miatt például. ha valami ma nem jelenik meg konzolra az tragédia, de ha valami nem jelenik meg PC-re? hmm...
nekem is sok konzolos ismerősőm van, akiknek van PC-jük is mellette, de egyiknél sem láttam még eredeti konzolos játékot. PC-set viszont annál többet. ezt pedig én annak tudnám be leginkább, hogy a PC-n nem kell plusz havidíjat fizetni azért, hogy multizhass is, még a netes számla tetejébe. ez szerintem végtelenül undorító húzás mindkét konzol oldalról és ez az ami visszatart attól, hogy vegyek konzolt valaha is.