28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bemutatták a Battlefield 3 konzolos változatát (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

balays82
balays82 [14276]
Igaz, hogy nagyon OFF, de nem bírom megállni a tárgyi tévedéseid javítását.
Egyrészt nem tudom, hogy a Mortal Kombat miatt miért a PS3-at kellene büntetni, amikor ugyanúgy megjelent Xbox360-ra is. Másrészt, ha a Battlefield soha nem volt konzolos cím, ahogyan itt elhangzott, akkor a Mortal Kombat meg pont soha nem volt igazán PC-s cím.
A másik dolog, hogy a PS3 multiért egy centet sem kell fizetni, a PSN a mai napig ingyenes. Azért nem árt tisztába lenni ezekkel a dolgokkal, mert akkor nem állítanál teljesen alaptalan dolgokat. Az Xbox Live az fizetős valóban.

Még egyszer mondom, szerintem nektek inkább csak Xbox360 tulaj ismerőseitek vannak, mert ott valóban eléggé elterjed a warez (mert egyszerű), de PS3 esetében - ahogyan korábban már GeryG is írta - nem igazán éri meg a dolog, már csak a meglehetősen drága Blu-ray adathordozó miatt sem, hogy mást nem is említsek.

Amúgy vicces, hogy kezdünk eljutni oda, hogy a két konzolon dúl a warez, PC-n pedig nem is létezik, mert mindenki olyan kisangyal, hogy megveszi a játékokat. Pedig elég sok az ellenpélda akár ezen a fórumon is.
rootshaper
rootshaper [1614]
első olvasatra kinyílt a bicska a zsebemben, hogy végre valahára van egy általam nagyon kedvelt fejlesztőcsapat, akik belátták, hogy egy PC-ben a hardver akár havonta is változhat, míg egy konzolban konstans. erre meg a PS3-asok természetesen sírnak, ahogy illik, hogy decsúnya. tényleg, örüljenek, hogy egyáltalán kijön konzolra is a játék, ha visszagondolok, nem sok Battlefield cím jelent meg konzolokra is. amúgy meg igen, a Mortal Kombat miatt ez még enyhe bünti szerintem, az lenne a tuti, ha meg sem jelenne a Sony konzoljára, de ezt már sajnos nem én döntöm el. de XBOX-ékat is lehetne ostorozni Alan Wake miatt például. ha valami ma nem jelenik meg konzolra az tragédia, de ha valami nem jelenik meg PC-re? hmm...

nekem is sok konzolos ismerősőm van, akiknek van PC-jük is mellette, de egyiknél sem láttam még eredeti konzolos játékot. PC-set viszont annál többet. ezt pedig én annak tudnám be leginkább, hogy a PC-n nem kell plusz havidíjat fizetni azért, hogy multizhass is, még a netes számla tetejébe. ez szerintem végtelenül undorító húzás mindkét konzol oldalról és ez az ami visszatart attól, hogy vegyek konzolt valaha is.

Vissza

Fórumszabályzat