Az meg, hogy az assaultnál van a kötszer... még könnyebb lesz aratni. Bár semmivel sem logikátlanabb, mint a lőszeres doboz. Ez az oldalazva futás meg elég ijesztő, az Unreal Tournament jut eszembe róla. Dupla ugrás azért ugye nem lesz?

Dark Archon
Fórum » Beszélgetés a játékokról

Dark Archon

Minden ellenállás hasztalan! 8-)