28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3



Írd ide hozzászólásod:

Dark Archon
Dark Archon [11835]
Höhö, a Blizzard is erőltette ezt az e-sportot az SC2-vel, megvette a közvetítések jogait, aztán pofára esett. Lehet, hogy ezt nem kéne erőltetni

Az meg, hogy az assaultnál van a kötszer... még könnyebb lesz aratni. Bár semmivel sem logikátlanabb, mint a lőszeres doboz. Ez az oldalazva futás meg elég ijesztő, az Unreal Tournament jut eszembe róla. Dupla ugrás azért ugye nem lesz?

Dark Archon

Kolin Mekré
Kolin Mekré [6614]
- Thunder run MP nem lesz, de lesz pár hasonló méretű jármű térkép, ahol az a cél hogy mindenkinek jusson jármű. "Nagy lesz mint az El-Alamein", de nem az lesz.
- Lesznek jármű gadget/fegyó unlockok (lehet anyázni)
- Azt akarják, hogy ez egy igazy e-sport játék legyen.
- Meg nem elégedettek a BC2-vel (gondolom itt az eladásokra gondolnak), ezért igyekszenek még előrébb lépni.

Minden ellenállás hasztalan! 8-)

Vissza

Fórumszabályzat