Bár felőlem a vadászgépeket nyugodtan ki is hagyhatják, ha úgy marad, mint a BF2-ben. BC2-ben legalább van esélyed helikopter ellen is telepített AA-val vagy jelölőrakétával.Dark Archon
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Bár felőlem a vadászgépeket nyugodtan ki is hagyhatják, ha úgy marad, mint a BF2-ben. BC2-ben legalább van esélyed helikopter ellen is telepített AA-val vagy jelölőrakétával.Dark Archon
értem ez alatt hogy BF2ben volt egy magassági küszöb ami 700-750 volt ahol kezdődött az a szint ahol a tejfehér felhők voltak, ahol elveszted az uralmad a géped felett, viszont megnő a sebessége a jetnek...itt az F35 2500-3000-el is ment (kiba feelenges a hangja mikor begyorsult)
Minden ellenállás hasztalan! 8-)