[Dome]BananaJoe[HUN]; https://www.bf2hub.com/stats/500183734
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Battlefield 3
szóval neked egy feltupírozott bc2 kell inkább
De ez nem dok. film, hanem egy játék, aminek elsősorban az élvezhetőségre és az egyensúlyra kell törekednie, azaz minden ellen mindennek ugyanannyi esélye legyen. Most ezzel nem azt mondom, hogy pisztollyal le tudjunk lőni egy vadászgépet, de érted
Bár felőlem a vadászgépeket nyugodtan ki is hagyhatják, ha úgy marad, mint a BF2-ben. BC2-ben legalább van esélyed helikopter ellen is telepített AA-val vagy jelölőrakétával.
Bár felőlem a vadászgépeket nyugodtan ki is hagyhatják, ha úgy marad, mint a BF2-ben. BC2-ben legalább van esélyed helikopter ellen is telepített AA-val vagy jelölőrakétával.Dark Archon
Leírom unalmamban milyen lenne az én kicsi kívánságlistám a repülőkhöz.
- Radar...nem az egész térképen csak kb 75° szögben előtted...mint a filmekben... kajak lenne.
- A mapok ne csak nagyok legyenek széltében/hosszban, hanem magasak is
értem ez alatt hogy BF2ben volt egy magassági küszöb ami 700-750 volt ahol kezdődött az a szint ahol a tejfehér felhők voltak, ahol elveszted az uralmad a géped felett, viszont megnő a sebessége a jetnek...itt az F35 2500-3000-el is ment (kiba feelenges a hangja mikor begyorsult)
Mind1
A lényeg: az lenne a feelinges, hogy a dogfightolás 700 felett kezdődnének, és a lézerrel megjelölt bombák is csak 700 felett működödnének. Ne úgy mint BF2ben, hogy alacsonyan rapül a föld felett a mazsola F15-ös és a co-pilot meg sír kínjában, mert 1 bomba sem talált.
Mint a dok. filmekben ...esélyük se legyen a tankosoknak...na jó az AA legyen hatékonyabb mint az 1.41ben volt...
Kb hasztalan voltak ha valaki tudta hogy kell használni a csalit...bár 1.5-el nem játszottam
A sima dive bomb azaz rárepülés legyen olyan mint a BF2ben...habár az is mehetne feljebb...
700 alatt meg a heliknek szabad lenne ide oda cikázni.
Eskü beszerzem az új pc mellé a rég kinézett X52 joyt is... ó csak ne basszák el nekem
- Radar...nem az egész térképen csak kb 75° szögben előtted...mint a filmekben... kajak lenne.
- A mapok ne csak nagyok legyenek széltében/hosszban, hanem magasak is
értem ez alatt hogy BF2ben volt egy magassági küszöb ami 700-750 volt ahol kezdődött az a szint ahol a tejfehér felhők voltak, ahol elveszted az uralmad a géped felett, viszont megnő a sebessége a jetnek...itt az F35 2500-3000-el is ment (kiba feelenges a hangja mikor begyorsult)
Mind1
A lényeg: az lenne a feelinges, hogy a dogfightolás 700 felett kezdődnének, és a lézerrel megjelölt bombák is csak 700 felett működödnének. Ne úgy mint BF2ben, hogy alacsonyan rapül a föld felett a mazsola F15-ös és a co-pilot meg sír kínjában, mert 1 bomba sem talált.
Mint a dok. filmekben ...esélyük se legyen a tankosoknak...na jó az AA legyen hatékonyabb mint az 1.41ben volt...
Kb hasztalan voltak ha valaki tudta hogy kell használni a csalit...bár 1.5-el nem játszottam
A sima dive bomb azaz rárepülés legyen olyan mint a BF2ben...habár az is mehetne feljebb...
700 alatt meg a heliknek szabad lenne ide oda cikázni.
Eskü beszerzem az új pc mellé a rég kinézett X52 joyt is... ó csak ne basszák el nekem
Minden ellenállás hasztalan! 8-)
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 10:56
- Kezd durvulni az időjárás! [4476]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
