tudod mi történt a Michael Wittmannal...

Minden ellenállás hasztalan! 8-)
Fórum » Beszélgetés a játékokról

Minden ellenállás hasztalan! 8-)
De elnézve a dolgokat, inkább az én kívánságom fog teljesülni, ha jól láttam, pl. commanderről egy szó nincs. Ami meg a repülőket illeti, mindenkinek jó lesz, biztosan lesznek repülős ill. nem repülős pályák is.

Dark Archon
[Dome]BananaJoe[HUN]; https://www.bf2hub.com/stats/500183734
Bár felőlem a vadászgépeket nyugodtan ki is hagyhatják, ha úgy marad, mint a BF2-ben. BC2-ben legalább van esélyed helikopter ellen is telepített AA-val vagy jelölőrakétával.Dark Archon
értem ez alatt hogy BF2ben volt egy magassági küszöb ami 700-750 volt ahol kezdődött az a szint ahol a tejfehér felhők voltak, ahol elveszted az uralmad a géped felett, viszont megnő a sebessége a jetnek...itt az F35 2500-3000-el is ment (kiba feelenges a hangja mikor begyorsult)
Minden ellenállás hasztalan! 8-)