Amúgy +1 a feljebb toláshoz, a dogfighterek ne 5 méterrel az ember feje fölött repkedjenek szvsz...vagy legyen külön légiharc-map, mint pl. a Wake Island airshow custommap bf2-ben, mindkét oldalnak volt 24 jetje.
Vagy Coral Sea anno '42-ben.A kibaszás társas játék, sose feledd.
