28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3



Írd ide hozzászólásod:

LordMatteo
LordMatteo [29426]
Amellett hogy én kegyetlenül fos vagyok heligunnerként, és dogfighterként is, az egyik leghangulatosabb része a játéknak a repülés.

Amúgy +1 a feljebb toláshoz, a dogfighterek ne 5 méterrel az ember feje fölött repkedjenek szvsz...vagy legyen külön légiharc-map, mint pl. a Wake Island airshow custommap bf2-ben, mindkét oldalnak volt 24 jetje. Vagy Coral Sea anno '42-ben.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Vissza

Fórumszabályzat