28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ki kel fel a legkorábban?



Írd ide hozzászólásod:

MattMatthew
MattMatthew [11920]
Semmi értelme, ez van, ezt kell szeretni. Nekem az egyik tárgyat nem jelenítette meg tárgyfelvételkor, aztán mire vmiért 15 perccel később kidobta már beteltek a helyek...

Man literally too angry to die

RAI*DEN
RAI*DEN [3086]
Jah persze, éhes disznó makkal álmodik... Hiába léptem be, 8-kor megnyitottam a tárgyfelvételi fület, 3 percen keresztül folyamatosan töltött, erre kivágott és azóta sem engedett vissza. Nem azért keltem fel az édes álmomból fél8-kor, hogy ne tudjak elsők között tárgyakat felvenni! UTÁLOM A NEPTUNT, teljes szívből, minden erőmből!
RAI*DEN
RAI*DEN [3086]
Szép jó reggelt! 8-tól tárgyfelvétel, de már megelőztem a gondot, hogy a neptunba legyek

Vissza

Fórumszabályzat