. Nekem az egyik tárgyat nem jelenítette meg tárgyfelvételkor, aztán mire vmiért 15 perccel később kidobta már beteltek a helyek...Man literally too angry to die
Fórum » Nem számítástechnikai témák
. Nekem az egyik tárgyat nem jelenítette meg tárgyfelvételkor, aztán mire vmiért 15 perccel később kidobta már beteltek a helyek...Man literally too angry to die




