28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3 - hivatalos gépigény (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Dark Archon
Dark Archon [11833]
Hát így van, 2 magossal ez is játszhatatlan lesz. Magyarul az általuk ajánlott konfig a minimum.

Dark Archon

Hype
Hype [368]
Hát akár mint a BC2nél, lényeg hogy 4 mag meglegyen, BC2nél is egy gyengécskébb 4 magossal is kb 15-20fps növekedést el lehetett érni toppos 2 magos procihoz képest, tapasztalat alapján mondom.

War, war never changes...

GustyX
GustyX [7048]
Nem tudom ez most milyennek számít, de legalább a VGA-hoz már nem a memória méretet írják . viszont a processzor gondolom tág kategóriának számít.
Már várom a játékot!

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Vissza

Fórumszabályzat