Ez nevetséges. Azért ez már nem a '90-es évek, amikor azon csodálkoztam az eurosportos összefoglalókat nézve, hogy a kaukázusi országokból egyetlen leharcolt kamerával és visszajátszások nélkül közvetítették a meccseket. Nem hiszem el, hogy 2011-ben a kazahok ne tudnának úgy közvetíteni egy mérkőzést egy élcsapatuk stadionjából, ami megütné egy átlagos hazai NB1-es bajnoki közvetítés szintjét, amikor az Aktobénak a költségvetése is fényévekkel előzi meg a Kecskemétét.
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
