Nekem az nem tetszik főként a videón, hogy iszonyatosan ki van takarva a képernyő mindenféle buzi feliratokkal. Lehet látni, amikor killt kapsz, középen lentre írja ki + itt nem, de más videóban lehetett látni, hogy amikor ribbont/badget kapsz, azt középen, fentre rakja ki, úgyhogy kb. a képernyő középső része marad csak tisztán. Nagyon rossz.
(Ha ezt helyrehoznák + raknának be commandert, nagyjából oké lenne a játék).
A kibaszás társas játék, sose feledd.