28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3



Írd ide hozzászólásod:

LordMatteo
LordMatteo [29426]
Nekem az nem tetszik főként a videón, hogy iszonyatosan ki van takarva a képernyő mindenféle buzi feliratokkal. Lehet látni, amikor killt kapsz, középen lentre írja ki + itt nem, de más videóban lehetett látni, hogy amikor ribbont/badget kapsz, azt középen, fentre rakja ki, úgyhogy kb. a képernyő középső része marad csak tisztán. Nagyon rossz.

(Ha ezt helyrehoznák + raknának be commandert, nagyjából oké lenne a játék).

A kibaszás társas játék, sose feledd.

kopé
kopé [38449]
Köszi eddig is tudtuk, hogy nagy szád van, de akár be is fejezheted, hogy eljátszd a faszfejet.


Egyébként meg még tévhitben is élsz.


LM: Nah ez a videó már jobb néhány fokkal, sőt. A képek is elárulnak 1-2 részletet, ha ilyesmi hangulatú és volumenű lesz a béta is majd, akkor 1 biztos vevő már van.
Dark Archon
Dark Archon [11835]
Miért, mit vártál? Mondtam, hogy BC2 lesz kicsit feljavítva. Szegény BF2 buz fanok most milyen csalódott ábrázattal ülhetnek a gép előtt... bár látnám

Dark Archon

kopé
kopé [38449]
Ez most nem győzött meg, sőt.
PC Dome
PC Dome [766]
Új hír a játékról
Battlefield 3 - új gameplay trailer
Újabb bemutató a novemberben érkező FPS-ről.

Vissza

Fórumszabályzat