Sejtettem. Reménykedtem ugyan, hogy meglepetést okoz majd tekintve, hogy a western kukázása után elment a kedvem a sorozattól, de így...nagyon csalódott vagyok. Az egyetlen western cím, ami PC-re is jött, és azt is kukázni kell.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

