28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dead Island



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28898]
Én ha kell, akkor még hosszú évekig képes vagyok várni egy Red Dead Redemption PC verzióra!!!
Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
"Mivel a kritikák szerint CoJ: The Cartel esetében egyértelműen látszik, hogy nem igazán törődtek vele, csak gyorsan összecsapták"

Sejtettem. Reménykedtem ugyan, hogy meglepetést okoz majd tekintve, hogy a western kukázása után elment a kedvem a sorozattól, de így...nagyon csalódott vagyok. Az egyetlen western cím, ami PC-re is jött, és azt is kukázni kell.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

balays82
balays82 [14276]
Mivel a kritikák szerint CoJ: The Cartel esetében egyértelműen látszik, hogy nem igazán törődtek vele, csak gyorsan összecsapták, abban lehet bízni, hogy a Techland az erőforrásai nagy részét erre a játékra összpontosította, ami majd meg is látszik rajta. Ettől függetlenül én sem mondhatom, hogy tűkön ülve várom a megjelenést, ez a "hatalmas nyitott szigetvilágban szöges deszkával verem szét a zombik fejét" játékmenet egyelőre nem túl meggyőző.
Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Hááááát, nem tudom. Ez egy ügyesen összevágott trailer, semmi több. De az eddig megjelent in-game vidik engem nagyon nem győztek meg arról, hogy ez egy brutal jó játék lesz. Persze, szeretnék csalódni.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Peace
Peace [28898]
Nagyon komoly lesz!

Vissza

Fórumszabályzat