28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Modern Warfare 3 - gameplay bemutató (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

keesz
keesz [63]
Az egy dolog, hogy a grafikába semmi újítás nincs, de akkor legalább vmi új hangulatot teremtenének neki, vagy valami különleges újítás lehetne benne.
Ezek a vidik alapján inkább lehetne ez egy mw2 kiegészítő mint mw3

Vissza

Fórumszabályzat