Beszarok mit kell ezen ennyit kattogni...le kell tölteni egy néhány kb-os fájlt és megvan oldva minden probléma...és ezért kell annyit problémázni...
A ME-t lehetett folytatni? Nem. És dobtak ki jóval később a kiadása után DLC-t? Igen. És ki tudtam tolni azt a DLC-t? Nem. De ettől függetlenül az egyik legjobban sikerült gamenek tartom.
Ehhez képest a FO valójában folytatható is, csak nem feltétlenül a koncepciót kéne keresgélni, hanem játszani vele. Mint már írtam korábban, nincs jogunk belekötni, abba hogyan képzeli egy játék felépítését a fejlesztő gárda. Nyilván tudják hogy van kistrillió mod amivel játszható a főszál után is és nem tökölnek ezzel már. Akit csak kicsit is érdekel a game, annak nem jelent problémát az hogy egy hivatalos DLC vagy egyéb mod keretében kapja meg a megoldást.
Én is tudnám sorolni a rossz koncepciót meg megoldásokat, de inkább nem teszem, hanem élvezem a játékot.
Peace!
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Fallout: New Vegas - új DLC érkezett (Hírek)
észrevetted, hogy ez a játék konkrétan tavaly jött ki? TAVALY!
és most is adtak még ki hozzá dlc-t, olyat, amit csak akkor játszhatsz, ha még nem játszottad végig a fő story-t. VAN OLYAN EMBER EZEN A FÖLDÖN, aki égett a vágytól, hogy kipróbálja, végigjátsza az új falloutot és MÉG MINDIG nem vitte végig? NINCS BASSZAMEG!!!!
nem tűnik fel? egyszerűen szar az alap koncepció! ha van egy játék, ami elejétől a végéig befejezett, és nem lesz hozzá semmilyen kieg, oké. legyen vége teljesen.
de ha folytatgatják még fél évvel a kiadása után is (!!!) akkor ugyan mi az anyjuk faszáért nem engedik a játékost tovább a vége után? hogyan lehetnek ilyen idióta barmok?
és most is adtak még ki hozzá dlc-t, olyat, amit csak akkor játszhatsz, ha még nem játszottad végig a fő story-t. VAN OLYAN EMBER EZEN A FÖLDÖN, aki égett a vágytól, hogy kipróbálja, végigjátsza az új falloutot és MÉG MINDIG nem vitte végig? NINCS BASSZAMEG!!!!
nem tűnik fel? egyszerűen szar az alap koncepció! ha van egy játék, ami elejétől a végéig befejezett, és nem lesz hozzá semmilyen kieg, oké. legyen vége teljesen.
de ha folytatgatják még fél évvel a kiadása után is (!!!) akkor ugyan mi az anyjuk faszáért nem engedik a játékost tovább a vége után? hogyan lehetnek ilyen idióta barmok?
Na akkor haladjunk szépen sorban:
A DM-n kívül egy DLC-ben sem vették el a cuccaidat.
Természetesen az összes DLC-t is kitoltam a FO3 és a NV esetében is. A MZ-t pedig többnyire azzal az "idegen puskával" ami az alapjátékban volt benne. Ennek ellenére remélem azért nem tűnsz el tényleg a fórumról.
Sok ócskaság? Az általad épp az előbb igencsak szidalmazott fejlesztők jó pár órát beleöltek abba hogy megcsinálják ezeket a "szarságokat". Ugyanúgy kell kezelni őket mint ha az alapjátékban is már benne lettek volna.
Meg persze elsüthetném azt a közhelyet is hogy magát a DLC-t se kötelező feltelepíteni és játszani vele...
Azzal meg azért (a hangnemen kívül) vigyázz hogy mennyire nevezed "elszúrásnak" azt hogy nem lehet folytatni a főszál után a gamet. Hány olyat tudsz sorolni ahol ezt megoldották? Van a GTA és még néhány, de abszolút nem jellemző. Pl. a ME-nél se lehet folytatni. A ME2-t már lehet, de elég bugyuta megoldás volt azt is, folytathatod de nem hathatsz a környezetre...mesés.
A KotOR se tartozik ebbe a kategóriába.
Amúgy én úgy vagyok vele hogy ha nem tetszik egy game úgy ahogy megírták akkor felcsúszok a netre és utánanézek van-e megoldás. És általában van. Ha valakinek nem éri meg azt a néhány percet a saját szórakozása, az magára vessen.
Persze fel lehet fogni úgy is hogy Te, hogy kiadtad a sok pénzt érte, de abba aligha van jogod belekötni hogyan valósították meg a saját eszközeikkel a saját elképzeléseiket, csak azért mert neked nem tetszik.
Ha a grafikába, optimalizálásba, bugokba kötnek bele, azt megértem, mert az a "normális munka" része.
Viszont az hogy hányféle fegyvert vagy küldetést tesznek bele, vagy az hogyan zárul a cselekmény, az aligha ilyen téma. Mi van ha valaki pont az újabb holmikat igényli? Hidd el sokan lázonganának ha egy DLC "csak" új küldetéseket tartalmazna és semmi mást.
A DM-n kívül egy DLC-ben sem vették el a cuccaidat.
Természetesen az összes DLC-t is kitoltam a FO3 és a NV esetében is. A MZ-t pedig többnyire azzal az "idegen puskával" ami az alapjátékban volt benne. Ennek ellenére remélem azért nem tűnsz el tényleg a fórumról.
Sok ócskaság? Az általad épp az előbb igencsak szidalmazott fejlesztők jó pár órát beleöltek abba hogy megcsinálják ezeket a "szarságokat". Ugyanúgy kell kezelni őket mint ha az alapjátékban is már benne lettek volna.
Meg persze elsüthetném azt a közhelyet is hogy magát a DLC-t se kötelező feltelepíteni és játszani vele...
Azzal meg azért (a hangnemen kívül) vigyázz hogy mennyire nevezed "elszúrásnak" azt hogy nem lehet folytatni a főszál után a gamet. Hány olyat tudsz sorolni ahol ezt megoldották? Van a GTA és még néhány, de abszolút nem jellemző. Pl. a ME-nél se lehet folytatni. A ME2-t már lehet, de elég bugyuta megoldás volt azt is, folytathatod de nem hathatsz a környezetre...mesés.
A KotOR se tartozik ebbe a kategóriába.
Amúgy én úgy vagyok vele hogy ha nem tetszik egy game úgy ahogy megírták akkor felcsúszok a netre és utánanézek van-e megoldás. És általában van. Ha valakinek nem éri meg azt a néhány percet a saját szórakozása, az magára vessen.
Persze fel lehet fogni úgy is hogy Te, hogy kiadtad a sok pénzt érte, de abba aligha van jogod belekötni hogyan valósították meg a saját eszközeikkel a saját elképzeléseiket, csak azért mert neked nem tetszik.
Ha a grafikába, optimalizálásba, bugokba kötnek bele, azt megértem, mert az a "normális munka" része.
Viszont az hogy hányféle fegyvert vagy küldetést tesznek bele, vagy az hogyan zárul a cselekmény, az aligha ilyen téma. Mi van ha valaki pont az újabb holmikat igényli? Hidd el sokan lázonganának ha egy DLC "csak" új küldetéseket tartalmazna és semmi mást.
"Nem kötelező használni őket."
aha. oké. csak akkor ne vegyék el az összes cuccomat, amit előtte nagy nehézségek árán, 120 játékóra alatt gyűjtöttem össze.
vagy: ÉRJENEK is valamit a régi (RÉGI!!!!???) fegyvereink. játszottál te a mothership zeta add-onnal a f3-ban? na ha azt a kieget az alapjátékban és az előtte lévő 4 (!!!) kiegben összeszedhető fegyverekkel végigtolod, komolyan mondom nem írok több hsz-t ide.
ez a sok ócskaság (jajj úristen, hát még implantok is ááá de jóóóó) ruhák, fegyverek, tárgyak, szarok, ez pont olyan, mint a collectors edition gammák nagyja, amikben mellszobor, pakli kártya, matricák, meg akár egy póló található, meg miegymás értéktelen vacak, amit SOHA nem is használnál, ha nem adnál ki érte plusz 10k-t.
azt meg pont leszarom, hogy hány modder vette a fáradtságot, hogy megcsinálja azt, amit a kis drága fejlesztő faszoknak kellett volna már EZER ÉVE! az előzőt is ezzel baszták el, és erre elkövetik ugyanezt, és még ki sem javítják MAGUKTÓL! miért figyeljem a modderek munkáit, amikor én az eredeti játékért adtam pénzt, és vártam el normális munkát?
aha. oké. csak akkor ne vegyék el az összes cuccomat, amit előtte nagy nehézségek árán, 120 játékóra alatt gyűjtöttem össze.
vagy: ÉRJENEK is valamit a régi (RÉGI!!!!???) fegyvereink. játszottál te a mothership zeta add-onnal a f3-ban? na ha azt a kieget az alapjátékban és az előtte lévő 4 (!!!) kiegben összeszedhető fegyverekkel végigtolod, komolyan mondom nem írok több hsz-t ide.
ez a sok ócskaság (jajj úristen, hát még implantok is ááá de jóóóó) ruhák, fegyverek, tárgyak, szarok, ez pont olyan, mint a collectors edition gammák nagyja, amikben mellszobor, pakli kártya, matricák, meg akár egy póló található, meg miegymás értéktelen vacak, amit SOHA nem is használnál, ha nem adnál ki érte plusz 10k-t.
azt meg pont leszarom, hogy hány modder vette a fáradtságot, hogy megcsinálja azt, amit a kis drága fejlesztő faszoknak kellett volna már EZER ÉVE! az előzőt is ezzel baszták el, és erre elkövetik ugyanezt, és még ki sem javítják MAGUKTÓL! miért figyeljem a modderek munkáit, amikor én az eredeti játékért adtam pénzt, és vártam el normális munkát?
Megmondom őszintén nem igazán értem a problémáid.
Hála a szorgos moddereknek már régóta van fent több olyan fájl is a neten amivel gondtalanul lehet folytatni az alapjátékot a főszál után is.
Nem értem ezt a szopóágas dolgot se. A FO3-ban és a NV alapjátékában is "szopóágról" indultunk. A FO világában sose istenként kapcsolódtunk be a sztoriba.
A DM-ban valóban foglyok vagyunk és a mérgező gáz ill. a gallérrobbanós téma tényleg elég idegesítő, de azért nem a világvége.
A HH-ban semmi korlát nincs, szabadok vagyunk mint a madár.
Az OWB-ban pedig elég durva fejlesztéseket kapunk. Ezért érthetetlen az hogy azt írod semmi új cucc, pláne hogy korábban meg panaszkodsz a sok új fegyver miatt. Ebben a DLC-ben nem csak új perkek, fegyverek, öltözékek, karakterek, ellenfelek, küldetések vannak (mint a korábbiakban), hanem még új implantok és egyéb állandósítható "tápszerek".
Sokan reklamálják hogy rengeteg új tárgy (fegyver, páncél, stb.) kerül be a DLC-kbe, én ebben nem látok problémát. Nem kötelező használni őket. Szerintem ez csak pozitívum lehet.
"a sima alapterülethez adnának még hozzá, semmi új cucc, csak küldik.... az snassz" - az új cuccokat kitárgyaltam. Nem látom át mivel lenne jobb ha csak küldetéseket tartalmazna egy DLC. Szvsz minél többet ad, annál jobb és teljesebb. Az OWB is nagyban hozzájárul pl. a DM megértéséhez és megmagyaráz sok dolgot az egész világgal kapcsolatban. Azt már a NV topikban elég részletesen leírtam miért nem az alapterülethez adnak még hozzá, itt nem ismételném magam.
Ha meg a tematikájuk nem tetszik, az érthető, de az meg személyre szabott probléma. Meg akkor írd azt, hogy az nem tetszik.
Hála a szorgos moddereknek már régóta van fent több olyan fájl is a neten amivel gondtalanul lehet folytatni az alapjátékot a főszál után is.
Nem értem ezt a szopóágas dolgot se. A FO3-ban és a NV alapjátékában is "szopóágról" indultunk. A FO világában sose istenként kapcsolódtunk be a sztoriba.
A DM-ban valóban foglyok vagyunk és a mérgező gáz ill. a gallérrobbanós téma tényleg elég idegesítő, de azért nem a világvége.
A HH-ban semmi korlát nincs, szabadok vagyunk mint a madár.
Az OWB-ban pedig elég durva fejlesztéseket kapunk. Ezért érthetetlen az hogy azt írod semmi új cucc, pláne hogy korábban meg panaszkodsz a sok új fegyver miatt. Ebben a DLC-ben nem csak új perkek, fegyverek, öltözékek, karakterek, ellenfelek, küldetések vannak (mint a korábbiakban), hanem még új implantok és egyéb állandósítható "tápszerek".
Sokan reklamálják hogy rengeteg új tárgy (fegyver, páncél, stb.) kerül be a DLC-kbe, én ebben nem látok problémát. Nem kötelező használni őket. Szerintem ez csak pozitívum lehet.
"a sima alapterülethez adnának még hozzá, semmi új cucc, csak küldik.... az snassz" - az új cuccokat kitárgyaltam. Nem látom át mivel lenne jobb ha csak küldetéseket tartalmazna egy DLC. Szvsz minél többet ad, annál jobb és teljesebb. Az OWB is nagyban hozzájárul pl. a DM megértéséhez és megmagyaráz sok dolgot az egész világgal kapcsolatban. Azt már a NV topikban elég részletesen leírtam miért nem az alapterülethez adnak még hozzá, itt nem ismételném magam.
Ha meg a tematikájuk nem tetszik, az érthető, de az meg személyre szabott probléma. Meg akkor írd azt, hogy az nem tetszik.
ez k*rva jó, meg minden, de gondolom még mindig nem intézték el, hogy az alapjáték végigjátszása UTÁN is lehessen ezekkel kezdeni valamit...
a másik meg, hogy ahogy látom megint csak 125 új fegyvert raktak bele, mintha nem lett volna eddig is kb 200, és természetesen megint szopóágról indulunk, mint az első DLC-ben, ahol folyamatosan mérgeztek, hogy basznák meg ezeket a nagy ötleteiket... a sima alapterülethez adnának még hozzá, semmi új cucc, csak küldik.... az snassz.
a másik meg, hogy ahogy látom megint csak 125 új fegyvert raktak bele, mintha nem lett volna eddig is kb 200, és természetesen megint szopóágról indulunk, mint az első DLC-ben, ahol folyamatosan mérgeztek, hogy basznák meg ezeket a nagy ötleteiket... a sima alapterülethez adnának még hozzá, semmi új cucc, csak küldik.... az snassz.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
