Na akkor haladjunk szépen sorban:
A DM-n kívül egy DLC-ben sem vették el a cuccaidat.
Természetesen az összes DLC-t is kitoltam a FO3 és a NV esetében is. A MZ-t pedig többnyire azzal az "idegen puskával" ami az alapjátékban volt benne. Ennek ellenére remélem azért nem tűnsz el tényleg a fórumról.
Sok ócskaság? Az általad épp az előbb igencsak szidalmazott fejlesztők jó pár órát beleöltek abba hogy megcsinálják ezeket a "szarságokat". Ugyanúgy kell kezelni őket mint ha az alapjátékban is már benne lettek volna.
Meg persze elsüthetném azt a közhelyet is hogy magát a DLC-t se kötelező feltelepíteni és játszani vele...
Azzal meg azért (a hangnemen kívül) vigyázz hogy mennyire nevezed "elszúrásnak" azt hogy nem lehet folytatni a főszál után a gamet. Hány olyat tudsz sorolni ahol ezt megoldották? Van a GTA és még néhány, de abszolút nem jellemző. Pl. a ME-nél se lehet folytatni. A ME2-t már lehet, de elég bugyuta megoldás volt azt is, folytathatod de nem hathatsz a környezetre...mesés.
A KotOR se tartozik ebbe a kategóriába.
Amúgy én úgy vagyok vele hogy ha nem tetszik egy game úgy ahogy megírták akkor felcsúszok a netre és utánanézek van-e megoldás. És általában van. Ha valakinek nem éri meg azt a néhány percet a saját szórakozása, az magára vessen.
Persze fel lehet fogni úgy is hogy Te, hogy kiadtad a sok pénzt érte, de abba aligha van jogod belekötni hogyan valósították meg a saját eszközeikkel a saját elképzeléseiket, csak azért mert neked nem tetszik.
Ha a grafikába, optimalizálásba, bugokba kötnek bele, azt megértem, mert az a "normális munka" része.
Viszont az hogy hányféle fegyvert vagy küldetést tesznek bele, vagy az hogyan zárul a cselekmény, az aligha ilyen téma. Mi van ha valaki pont az újabb holmikat igényli? Hidd el sokan lázonganának ha egy DLC "csak" új küldetéseket tartalmazna és semmi mást.