28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Modern Warfare 3 - gameplay bemutató (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Royce95
Royce95 [263]
A játék menetben sok újítás van, ha ezt nem veszitek észre akkor nem játszottatok az MW2vel, a grafikában tényleg kevés az újítás de azért van, és minden cod részben javítanak rajta kapcsold be a CoD4et játszál utána meg kapcsold be a CoD6ot és meglátod a különbséget.

Vissza

Fórumszabályzat