28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Modern Warfare 3 - gameplay bemutató (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Balanses
Balanses [2136]
Kisfijam...Én egy szóval sem említettem a BF3-mat, nemhogy most de soha a büdös életben sem. Kérdésre meg nem kérdéssel válaszolunk...
Royce95
Royce95 [263]
Mondjál már a Battlefield 3ból egy újítást? Ami a 2ben nem volt benne, és most ne gyere a grafikával, mert a játékmenet érdekel.
Balanses
Balanses [2136]
Mind1ik résszel játszottam, kivéve az elsőt. Még te sem tudsz leírni semmi újdonságot csak vered a melled mert a küldetésednek érzed...az meg aztán kibaszottnagy játékelemi újítás, hogy helikopterből ereszkednek a földre. Díjazandó fejlesztői fantázia...
Royce95
Royce95 [263]
Te játszottál az előző résszel ember?! Például ez a kopterből leereszkedő csávók, a fegyver és egyéb felszerelés feloldása játék közben. Először nézd meg a videót vagy játsz az előző résszel egy órát.

Vissza

Fórumszabályzat