28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Modern Warfare 3 - gameplay bemutató (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Ghoost
Ghoost [11787]
Az a vicces, hogy a grafika valóban, szinte semmit sem változott, a gépigény azonban növekszik részről részre, a legutóbbi, már a neve se ugrik be Cod kibaszott szarul volt optimizálva. Én a 4-et nagyon szerettem, akkoriban abban volt valami innováció, azóta csak azt ismételgetik, aki vevő erre, hát tegye, újszülöttnek minden vicc új.

Vissza

Fórumszabályzat