28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Modern Warfare 3 - gameplay bemutató (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Dirttwo
Dirttwo [1022]
Egy szó mint száz elég ha a MW2őt és a BF2őt vesszük alapul.Az egyszeri felhasználó számára már akkor is leesett hogy a MW elcsépelt, míg a BF2 kellemes meglepetés volt, mert megvolt benne az ami a MW-ben nem.Ez pedig a nagybetűs HANGULAT!
Számomra ez a video is elég volt ahhoz hogy a MW3 közelébe se menjek.Kezdem azt érezni amit a fifáknál tapasztalhattunk oly sok éven át

A BF3 minden fronton agyon fogja verni.Hozzáteszem nem érdemtelenül(na jó eladásokban talán nem mert még mindig rengeteg embert lehet manipulálni pusztán a névvel)

juventushungary.hu

Vissza

Fórumszabályzat