Számomra ez a video is elég volt ahhoz hogy a MW3 közelébe se menjek.Kezdem azt érezni amit a fifáknál tapasztalhattunk oly sok éven át
A BF3 minden fronton agyon fogja verni.Hozzáteszem nem érdemtelenül(na jó eladásokban talán nem mert még mindig rengeteg embert lehet manipulálni pusztán a névvel)
juventushungary.hu