28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Modern Warfare 3 - gameplay bemutató (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Balanses
Balanses [2136]
N akkor vegyük sorjában, hogy mi is történt:

Első kommentekben leírták, azt a nyílvánvaló tényt, ami igazából már akkor köztudott volt amikor még csak felmerült a lehetősége annak, hogy esetleg lesz egy MW3: nem lesz benne semmi újítás. Ezt többen többféle képpen leírták, mindenki a maga módján. Persze erre jöttél te, tipikus vérbeli vérpistike és a tojáshéjjal a fenekeden együtt elkezdted mondani a magadét - amit egyébként minden egyes topikban megteszed minden egyes alkalommal valahányszor felmerül a téma, - hogy márpedig de igen, ez a játék tele van újítással, ez a játék a változatosság netovábbja. Erre én megkérdeztem, hogy ez az újítás miben mutatkozik meg, amire neked teljesen begőzölt az agyad, fejedbe szállt a vér, hogy miért , bezzeg a BF3-ban miféle újítás van, amit már 1000x leírtak előtted. Szóval nem azért mondom, de megint te robbantottad ki a vitád.
Royce95
Royce95 [263]
Amúgy nem azért mondom de megint én robbantottam ki a vitát? Amikor elkezd egy BF-es fikázódni a egy CoD fórumon? Nincs jobb dolga ennél? Terjeszti itt az igét hogy mi jó meg mi nem csak azt nem veszi észre hogy többen nyomják CoDal mint BFel (eladások).

Vissza

Fórumszabályzat