És nem mondtam azt hogy a CoD találta föl ezt az ereszkedős témát, csak annyit mondtam hogy ilyen segítség kérés az előző részekben nem volt.Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Modern Warfare 3 - gameplay bemutató (Hírek)
Ehez képest a kutya nem játszik az OFPvel rajtad kívül
És nem mondtam azt hogy a CoD találta föl ezt az ereszkedős témát, csak annyit mondtam hogy ilyen segítség kérés az előző részekben nem volt.
És nem mondtam azt hogy a CoD találta föl ezt az ereszkedős témát, csak annyit mondtam hogy ilyen segítség kérés az előző részekben nem volt.A CoD4ben is jó sokszor Mi-8-asokból ereszkedtek le kötélen a ruszkik vagy arabok... Hülyeség, hogy az MW2 újítása ez.
MW2ben annyi "újítás" van, hogy nevedet emblémákkal és plecsnikkel díszítheted meg hogy van 1-2 új killstreak.
A kötélen való leereszkedést nem a CoD "találta fel". Az OFP-ban is lehetett kötélen leereszkedni a Blackhawkból. Az OFPban már 2003ban lehetett gyorskötélen ereszkedni, miközbe a CoD csak próbálgatta a szárnyait.
Még a 2001-es OFP is veri az összes CoD-ot HANGULATBAN. Az OFP modolható, bővíthető a csőszerű CoDdal szemben. Ha az OFP alázza a CoDot, a BF földbe döngöli.
http://operationflashpoint.filefront.com/screenshots/File/35049/17
http://operationflashpoint.filefront.com/file/H60_Blackhawks;35049
http://www.youtube.com/watch?v=aus7aAILZGk&feature=related
MW2ben annyi "újítás" van, hogy nevedet emblémákkal és plecsnikkel díszítheted meg hogy van 1-2 új killstreak.
A kötélen való leereszkedést nem a CoD "találta fel". Az OFP-ban is lehetett kötélen leereszkedni a Blackhawkból. Az OFPban már 2003ban lehetett gyorskötélen ereszkedni, miközbe a CoD csak próbálgatta a szárnyait.
Még a 2001-es OFP is veri az összes CoD-ot HANGULATBAN. Az OFP modolható, bővíthető a csőszerű CoDdal szemben. Ha az OFP alázza a CoDot, a BF földbe döngöli.
http://operationflashpoint.filefront.com/screenshots/File/35049/17
http://operationflashpoint.filefront.com/file/H60_Blackhawks;35049
http://www.youtube.com/watch?v=aus7aAILZGk&feature=related
Te játszottál az előző résszel ember?! Például ez a kopterből leereszkedő csávók, a fegyver és egyéb felszerelés feloldása játék közben. Először nézd meg a videót vagy játsz az előző résszel egy órát.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 5. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
Legfrissebb fórumtémák
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]