"Amikor kiderült, hogy rákos vagyok, nagyon megijedtem, de azóta már megnyugodtam. Tudom, jó esélyem van, hogy ismét teljesen egészséges legyek - fogalmazott a 29 éves játékos, aki a 2005/06-os idényben az MKB Veszprémet erősítette.
Hozzátette: biztos, hogy hosszabb kihagyás vár rá, de a legfontosabb az egészsége, a kézilabda csak azután következik. Ezzel együtt mindent megtesz annak érdekében, hogy a lehető leggyorsabban visszatérhessen csapatához."
Ennyi. Csak az nem derül ki belőle, kiről van szó...
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.