28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Modern Warfare 3 - gameplay bemutató (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

rootshaper
rootshaper [1614]
Shakespeare sohasem írt az amerikaiak és az oroszok konfliktusairól
Royce95
Royce95 [263]
És te hogy ezzel vissza vágjál? Mi van? A hülyénél többet nem tudsz mondani arra hogy bebizonyítsd hogy a BF története egy igazi Shakespeare mű.
rootshaper
rootshaper [1614]
egész este fent voltál, hogy ezt a mondatot jól odavágd?
Royce95
Royce95 [263]
Ja a BFben nagyon ott van a hangulat, főleg a zero történettel rendelkező kampány módban.
Dirttwo
Dirttwo [1022]
Abba is bujkálva kellett irtani(enni).De látom 93'as létedre még nem fejlődött ki a humorérzéked

juventushungary.hu

mark1993
mark1993 [259]
Hogy jön ide a PacMan?
Dirttwo
Dirttwo [1022]
Hogyne.A Codot még az 1983as Pac-Man is alázza

juventushungary.hu

Vissza

Fórumszabályzat